Hospodářské noviny a mediální dům Economia vyhlásí vítězky jubilejního 15. ročníku ankety TOP ženy Česka 2019

Pražské Forum Karlín bude 20. ledna 2020 hostit nejvýznamnější ženy českého byznysu a veřejné sféry. Moderátor Daniel Stach v průběhu slavnostního večera vyhlásí vždy 25 nejvýznamnějších dam v kategoriích TOP podnikatelka, TOP manažerka a TOP ženy veřejné sféry. V každé kategorii budou současně vyhlášeny vítězky na prvních třech příčkách, které získaly nejvyšší hodnocení od odborné poroty. Tradičně budou také v rámci doprovodné kategorie vyhlášeny tři nejvýznamnější dámy české startupové scény.

Anketa, jejíž patronkou je Michaela Bakala, je nejprestižnější akcí svého druhu v Česku. Jejím cílem je zviditelnit úspěšné ženy v soukromé i veřejné sféře. Příběhy úspěšných žen mají inspirovat jejich následovnice a také se zabývat tématy, jako jsou rovné pracovní příležitosti a působení žen na postech s rozhodovacími pravomocemi.

Kritéria výběru pro hlavní kategorie, podle kterých odborná porota hodnotí jednotlivé nominované dámy, jsou vliv, výkon, podnikatelský příběh, společenský přínos. U kategorie start-up jde především o inovativnost, schopnost oslovit investory a o potenciál růstu.

Podrobnosti najdete v části Porota.

Těším se na setkání při slavnostním vyhlašování výsledků, které letos také budete moci sledovat v přímém přenosu na webech Aktuálně.cz a iHNed.cz.

Martin Jašminský,
šéfredaktor Hospodářských novin

Ženy roku 2018

Video medailony

Co potřebujete vědět

Předchozí ročníky

Partneři, kteří milují ženy

Hlavní partner
Partneři
Hlavní mediální partner
Mediální partneři